Powered by Someco
Somekoulutus
Työkalut vaikuttavaan visuaaliseen viestintään

Kaipaatko kätevyyttä kuvatuotantoon tai uusia tuulia organisaationne visuaaliseen viestintään verkossa? Tule mukaan Työkalut vaikuttavaan visuaaliseen viestintään -koulutukseen!

Tässä koulutuksessa tutustumme esimerkkien avulla erilaisiin visuaalisen viestinnän mahdollisuuksiin verkossa. Käymme läpi myös ohjelmia ja sovelluksia, joilla viet visuaalisen viestintänne seuraavalle tasolle.

 

Koulutus on sinulle, jos..

…haluat selkeän käsityksen visuaalisen sisällöntuotannon nykytrendeistä
…haluat aimo annoksen työkalusuosituksia organisaationne käyttöön
…etsit tapoja monipuolistaa visuaalista viestintäänne

Koulutuksen ohjelma

Entry fee icon

Osallistumismaksu:

350 € + alv. 24 %
Minimiosallistujamäärä 5 henkilöä - koulutuksen toteutuminen varmistetaan ilmoittautuneille viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutusta. Mikäli osallistuja peruuttaa tulonsa alle 7 päivää ennen tapahtumaa, perimme 50 % osallistumismaksusta. Peruutus tulee tehdä viimeistään 3 vuorokautta ennen koulutusta.

Tarkista toistuvuus

Tätä aihetta kouluttavat:

040 7795131
Luovaa sisällöntuotantoa, sisältökonsepteja ja kohderyhmäymmärrystä – siinä tiivistettynä Lotta Kinnusen erikoisosaaminen kouluttajana. Englannista haettu erikoistuminen brändiviestintään ja psykologiaan kulutuspäätösten taustalla terävöittävät näkemystä yritysviestinnän tavoitteiden saavuttamisesta.