Powered by Someco
Somekoulutus
Sosiaalisen median koulutukset Tampereella

Sosiaalisen median koulutukset Tampereella

Someco Oy järjestää sosiaalisen median koulutuksia pienryhmille niin Helsingissä, Turussa kuin Tampereella helppojen liikenneyhteyksien ulottuvilla. Tampereella koulutuksemme järjestetään keskustassa.

Koulutamme markkinoinnin ja viestinnän ammattilaisia, johtoa ja organisaatioiden asiantuntijoita hyödyntämään sosiaalista mediaa osana työtään. Avoimien koulutustemme lisäksi voimme myös toteuttaa organisaatiokohtaisesti räätälöityjä koulutuksia.

Ota yhteyttä, niin suunnitellaan teidän organisaatiollenne paras koulutuskokonaisuus!

 
 
040 576 3206
Minna Valtari on erikoistunut strategiseen sisältömarkkinointiin ja sosiaalisen median hyödyntämiseen liiketoiminnassa. Valmentajana hän innostaa johtoa ja asiantuntijoita olemaan näkyvillä ja osallistumaan sosiaalisessa mediassa.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.