Powered by Someco
Somekoulutus
Webinaari: Sosiaalisen median käyttöoikeuksien hallinnointi

Yksi tyypillisimmistä haasteista sosiaalisen median tietoturvassa on käyttöoikeuksien hallinnointi. Tässä webinaarissa käydään läpi sosiaalisen median kanavien käyttäjähallinnointia käytännössä. Perehdymme Facebook Business Suiten (ent. Business Manager) ammattimaiseen käyttöön etenkin tietoturvan mahdollistavana työkaluna sekä käymme läpi muita mahdollisuuksia käyttäjien hallinnointiin ulkoisten työkalujen avulla. Jos haasteenasi on, että Facebook-sivun omistaa joku toinen taho tai et jostain muusta syystä hallitse Business Suiten käyttöä, kannattaa tähän webinaariin osallistua! Webinaarin vetää LM Somecon sosiaaliseen mediaan erikoistunut Minna Valtari. 

  • Sosiaalisen median kanavien käyttäjähallinnointi tietoturvallisesti
  • Facebook Business Suiten (ent. Business Manager) käyttö
Entry fee icon

Osallistumismaksu:

150 € + alv 24 %
Minimiosallistujamäärä 5 henkilöä - koulutuksen toteutuminen varmistetaan ilmoittautuneille viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutusta. Mikäli osallistuja peruuttaa tulonsa alle 7 päivää ennen tapahtumaa, perimme 50 % osallistumismaksusta. Peruutus tulee tehdä viimeistään 3 vuorokautta ennen koulutusta.

Tarkista toistuvuus

Tätä aihetta kouluttavat:

040 576 3206
Minna Valtari on erikoistunut strategiseen sisältömarkkinointiin ja sosiaalisen median hyödyntämiseen liiketoiminnassa.