Powered by Someco
Somekoulutus
Sosiaalisen median koulutukset Turussa

Sosiaalisen median koulutukset Turussa

Someco Oy järjestää sosiaalisen median koulutuksia pienryhmille niin Helsingissä, Turussa kuin Tampereella helppojen liikenneyhteyksien ulottuvilla. Turussa koulutuksemme järjestetään toimistollamme Forum-korttelin 5. kerroksessa osoitteessa Aurakatu 5 A 13.

Koulutamme markkinoinnin ja viestinnän ammattilaisia, johtoa ja organisaatioiden asiantuntijoita hyödyntämään sosiaalista mediaa osana työtään. Avoimien koulutustemme lisäksi voimme myös toteuttaa organisaatiokohtaisesti räätälöityjä koulutuksia.

Instagram markkinoinnin käytössä
6.3.2018
Somecon Turun toimitilat, Aurakatu 5 A 13, 5 kerros.
9:00 - 12:00
Ilmoittaudu mukaan 27.2.2018 mennessä
Facebook-markkinointia edistyneelle
19.4.2018
Somecon Turun toimitilat, Aurakatu 5 A 13, 5 kerros.
9:00 - 12:00
Ilmoittaudu mukaan 12.4.2018 mennessä

Ota yhteyttä, niin suunnitellaan teidän organisaatiollenne paras koulutuskokonaisuus!

 
 
040 576 3206
Minna Valtari on erikoistunut strategiseen sisältömarkkinointiin ja sosiaalisen median hyödyntämiseen liiketoiminnassa. Valmentajana hän innostaa johtoa ja asiantuntijoita olemaan näkyvillä ja osallistumaan sosiaalisessa mediassa.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.